Contact en team

De Casino vzw (concertzaal)

Stationsstraat 104
9100 Sint-Niklaas
Tel 03-776.11.98
info@decasino.be
BTW 0455 955 725


De Spiegel vzw (De Casino Café)

Stationsstraat 106
9100 Sint-Niklaas
Tel 03-776.11.98
ivan@decasino.be
BTW 0746 540 011


Piet Breda
Directeur
General manager
piet@decasino.be


Steven Verschoore
Artistiek leider / Promotor
Artistic manager / Promotor
steven@decasino.be


Tim Pauwels
Productieleider
Productions
tim@decasino.be


Anja Goossens
Productieleider
Productions
anja@decasino.be


Ine De Jonge
Communicatie / Marketing / Ticketing
Communication / Marketing / Ticketing
ine@decasino.be


Inge Deboom
Boekhouding / Administratie
Accountancy / Administration
inge@decasino.be


Steven Mees
Hoofdtechnicus
Main technician
techniek@decasino.be


Wim Avonts
Technicus
Technician
wim@decasino.be


Jo Volckerijck
Technicus
Technician
jo@decasino.be


Giovanni Martinez
Onderhoud
Maintenance
giovanni@decasino.be


Ivan Laheyne
Horecaverantwoordelijke (De Casino Café)
Bar manager (De Casino Café)
ivan@decasino.be